Informace k nákupu | delficomputer.cz
delficomputer.cz logo delficomputer.cz Počítače na míru
KONFIGURÁTOR počítačové sestavy

Objednávka, doprava a platba

Objednávka - konfigurátor
Dle Vaší zvolené sekce, ať už je to herní počítač, nebo počítač pro střih videa, navolíte požadovanou sestavu výběrem komponentů. Začínaje od výběru počítačové skříně až po osvětlení skříně. Po dokončení výběru daných komponent stačí pouze zkontrolovat Vaše vybrané komponenty a stisknout tlačítko "Pokračovat v objednávce". Na další stránce vyplnit všechny kontaktní údaje, zaškrtnout souhlas s obchodními podmínky a souhlas o ochraně osobních údajů. Po zmáčknutí tlačítka "Dokončit objednávku" je objednávka závazná.

Doprava
Osobní převzetí
Zákazník převezme zboží osobně na provozovně nebo dílně provozovatele. Tato možnost je pochopitelně zdarma.

Přepravní služba
Zákazníkovi přiveze zboží zásilková služba na určenou adresu do dvou pracovních dnů. Poštovné je pochopitelně zdarma????

Dovoz zboží přímo výrobcem po celé Orlové
Zákazníkovi přiveze zboží přímo výrobce počítače. Pomůžeme Vám počítač zapojit, nainstalovat případné Vaše vlastní periferie a vysvětlíme Vám základní práci s počítačem. Tato možnost je zdarma u počítačů nad 75 000,- Kč, u ostatních počítačů je cena určena individuálně dle ceny počítače a vzdálenosti.

Platba
Záloha
U objednávek s vyšší cenou zpravidla trváme na složení zálohy jako důkazu, že máte o zboží skutečný zájem. Na výši zálohy se domluvíme se zákazníkem.

V hotovosti
Platbu v hotovosti je možné využít v případě "Osobního převzetí", "Dovozu zboží přímo výrobcem počítače", nebo dobírkou při převzetí zboží zaslaného přepravní službou.

Bankovním převodem - předem
Obecně platba předem je znakem důvěry. Jsme rádi, že v nás takovou důvěru vkládáte. V případě platby předem se snažíme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc a vyřízení jeho objednávky provádíme přednostně.